המטופל עומד במרכז עבורו

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי העמוקה לד"ר רונן ברנר. לפני כשנה הובחנתי כחולת סרטן מסוג GBM ומזה מספר חודשים אני מטופלת בידיו הנאמנות.

ד״ר ברנר שמוביל את הטיפול בי בגישה אופטימית, יצירתית, פתוחה גם לרעיונות מחוץ לקופסה ובה בעת אחראית, סדורה, שקולה ומקצועית. בדיקות ה-MRI האחרונות מראות לכל הפחות עצירה בהתפתחות הגידול ובנוסף אני חשה שיפור משמעותי ביותר ברמת התפקוד הפיזי שלי ובתחושה האישית. 

מעבר לכך, אני זוכה ליחס אישי, אכפתי ואדיב של ד״ר ברנר ובכלל זאת חשה את החום והגישה מאירת הפנים של צוות המחלקה האונקולוגית בהובלתו . זאת, למרות סביבת העבודה דלת המשאבים והעומס הרב המוטל על ד״ר ברנר והאחיות המסורות במחלקה. 

זכיתי להיות מטופלת ע"י רופא אשר מחפש דרכים יצירתיות לעזור לחולה. רופא אשר המטופל עומד במרכז עבורו והוא מסור בטיפולו ואכפתי. רופא שאני מרגישה שנלחם על חיי. אשרינו שיש לנו צוותים רפואיים כה תומכים ומסורים ורופאים מקצועיים ואדיבים כמו ד״ר ברנר.

במובנים רבים אני חשה שדרך הטיפול שמוביל ד״ר ברנר מאריכה את חיי ובוודאות משפרת את איכותם.

שירי

פברואר 2019

לקריאת מאמרים נוספים

עבודת קודש של רופא בישראל

מיותר לציין את תחושת הפחד לשמע המילים חולה סרטן. ואז זה קרה… פגשנו את ד"ר רונן ברנר, מנהל מחלקת אונקולוגיה של ביה"ח וולפסון. יכולותיו האנושיות אינן נופלות מיכולותיו המקצועיות.

למאמר המלא »